Elektryczne wózki paletowe

EX15L

Nowy elektryczny wózek paletowy EX15L to ekonomiczne rozwiązanie do codziennych lekkich operacji logistycznych.

Nowy elektryczny wózek paletowy EX15L to ekonomiczne rozwiązanie do codziennych lekkich operacji logistycznych. Prosty i łatwy w użyciu dzięki kompaktowym rozmiarom, niskiej wadze oraz bezobsługowemu akumulatorowi. EX15L to prawdziwy wózek typu plug and play.. Model wyposażony jest w podwójne rolki poliuretanowe.

CX12

CX12 to lekki elektryczny wózek paletowy przeznaczony do przewożenia ładunków na gładkich lub utwardzonych powierzchniach.

Dzięki niewielkim rozmiarom i promieniu skrętu CX12 jest naprawdę idealnym wózkiem do pracy w ograniczonych przestrzeniach, takich jak przyczepy ciężarówek lub wąskie korytarze pomieszczeń sprzedaży detalicznej.

Opcja Plus jest wyposażona w lekkie akumulatory trakcyjne, które mogą zagwarantować do 5 razy więcej cykli ładowania niż jednostka standardowa. Wersja EVO charakteryzuje się wyższą wydajnością, niezawodnością oraz szybkością dzięki innowacyjnej, wydajnej technologii AC.

Szczegóły specyfikacji technicznej Pramac

CX14

Nowe elektryczne wózki paletowe CX14 są kompaktowe, lekkie i łatwe w użyciu.

Te proste i wydajne wózki paletowe są zbudowane z myślą o długiej sprawności oraz są idealne do wszystkich Twoich potrzeb związanych z transportem materiałów służących budowie chodników czy ścieżek. Zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w ograniczonych przestrzeniach, takich jak sklepy, supermarkety. Nadają się świetnie jako wózki paletowe do użytku wewnątrz pomieszczeń. Dostępne są cztery różne wersje. Są to: BASIC, PLUS AGM, EVO AGM i EVO Li-ION ( wykorzystujący litowe baterie )

Szczegóły specyfikacji technicznej Pramac

QX20

Elektryczne wózki paletowe QX20 są przystosowane do ładunków do 2000 kg.

Technologia prądu przemiennego ( AC ) zastosowana w silniku trakcyjnym sprzyja wysokiej sprawności energetycznej i krótszemu czasowi ładowania akumulatora; brak szczotek w silniku i prostsza konstrukcja silnika zwiększają niezawodność systemu.

Szczegóły specyfikacji technicznej Pramac

QX20P

Model QX20P wyposażony jest w składany podnóżek. Jest bardzo wszechstronnym elektrycznym wózkiem paletowym o udźwigu do 2000 kg.

Model QX20P może być używany w ograniczonych przestrzeniach lub na średnich dystansach. Mocna rama, układ hamulcowy z odzyskiem energii oraz technologia osobno wzbudzanego silnika trakcyjnego to tylko kilka przykładów wysoce innowacyjnej technologii tej maszyny.

Szczegóły specyfikacji technicznej Pramac

Zobacz naszą ofertę

Ręczny wózek paletowy

Ręczne wózki paletowe

Zmotoryzowany wózek paletowy Agile

Wózki

Agile

Wspierające prace

Wózki

Wózki z unoszoną

platformą

Przydatne linki

Kup ręczny wózek paletowy GS

Niezawodne rozwiązanie do codziennych zadań. GS to konkurencyjne i niezawodne rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb. Kup teraz ręczny wózek paletowy GS.

Najnowsze wiadomości firmy PRAMAC

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w PRAMAC. Dowiedz się o naszych nowych produktach i wersjach.

Poproś o demo

Jeśli nie masz pewności co do najlepszej opcji lub chcesz zobaczyć wersję demonstracyjną przed zakupem, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.