Układarki

Wybierz modelMXTXRXGXLX

MX

Układarki MX oferują doskonały kompromis między ceną a wydajnością.

Seria MX to mocny produkt, który posiada wzmocnione widły, stalową rolkę prowadzącą oraz widły, precyzyjnie napędzane przez rolki. Maszyna jest również wyposażona w pedał do podnoszenia wideł, co znacznie zmniejsza wysiłek operatora.

Pramac MX Szczegóły specyfikacji technicznej

TX

Seria TX to ręczna układarka z elektrohydrauliczną technologią podnoszenia.

Wersja 12 (1,2 t) zawiera w standardzie koła poliuretanowe, które zmniejszają opór i wysiłek wymagany nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Pramac TX12 Szczegóły specyfikacji technicznej

RX

RX to najbardziej kompaktowy z elektrycznych układarek.

RX pozwala na wygodne, bezpieczne użytkowanie przy niskich kosztach utrzymania. Posiada również pojedynczy maszt odpowiedni do obciążenia do 1000 kg i podniesienia do 1600 mm.

Pramac RX10 Szczegóły specyfikacji technicznej

GX

GX jest zarówno mocny jak i niezawodny.

GX oferuje idealne rozwiązanie do ręcznego transportu materiałów w ograniczonych przestrzeniach. Zastosowanie stali o wysokiej wytrzymałości, z licznymi częściami wykonanymi z żeliwa oraz osłona z mieszanki tworzywa ABS to jedne z głównych cech tej maszyny.

Pramac GX12 Szczegóły specyfikacji technicznej

LX

LX Stacker to mocny i niezawodny produkt, idelanie nadający się zarówno do transportu lekkich jak i ciężkich materiałów.

LX idealnie sprawdzi się w środowiskach takich jak centra logistyczne, terminale oraz fabryki produkcyjne. Wynika to z jego trwałości i niskich kosztów utrzymania. Nowe ramię sterownicy jest wyposażone w sterowanie proporcjonalne do podnoszenia i opuszczania wideł, co poprawia łatwość obsługi i zwrotność wózka.

Pramac LX16 Szczegóły specyfikacji technicznej

Zobacz naszą ofertę

Ręczny wózek paletowy

Wózki

Paletowe ręczne

Zmotoryzowany wózek paletowy Agile

Wózki

Agile

Pramac QX20

Wózki

Paletowe elektryczne

Wspierające prace

Wózki

Wózki z unoszoną

platformą

Przydatne linki

Kup ręczny wózek paletowy GS

Niezawodne rozwiązanie do codziennych zadań. GS to konkurencyjne i niezawodne rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb. Kup teraz ręczny wózek paletowy GS.

Najnowsze wiadomości firmy PRAMAC

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w PRAMAC. Dowiedz się o naszych nowych produktach i wersjach.

Poproś o demo

Jeśli nie masz pewności co do najlepszej opcji lub chcesz zobaczyć wersję demonstracyjną przed zakupem, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.